Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Medvědice

Pro TJ Sokol Medvědice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332737-tj-sokol-medvedice","club_name":"TJ Sokol Medv\u011bdice","club_place":"","club_addr":"Medv\u011bdice, 41115 T\u0159eb\u00edvlice","club_lng":13.92665,"club_lat":50.51886,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.51886,"center_lng":13.92665}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Medvědice

Medvědice, 41115 Třebívlice
miluseduskova@email.cz
724119565

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Medvědice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

miluseduskova@email.cz

Sport Třebenice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Medvědice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Medvědice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice IV. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023