Administrace Sportovní akce

FK Bechlín

Nejbližší domácí zápasy
FK Bechlín

Omlouváme se, pro "FK Bechlín" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Bechlín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331113-fk-bechlin","club_name":"FK Bechl\u00edn","club_place":"","club_addr":"Bechl\u00edn, Bechl\u00edn, 41186","club_lng":14.34114,"club_lat":50.41939,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.41939,"center_lng":14.34114}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Bechlín

Bechlín, Bechlín, 41186
fkbechlin@seznam.cz
737159751

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Bechlín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkbechlin@seznam.cz

Sport Bechlín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Bechlín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Bechlín byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice III. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022