Administrace Sportovní akce

T.J. Sokol Račiněves

Pro T.J. Sokol Račiněves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331161-t-j-sokol-racineves","club_name":"T.J. Sokol Ra\u010din\u011bves","club_place":"","club_addr":"Ra\u010din\u011bves 190, Roudnice nad Labem, 41301","club_lng":14.22046,"club_lat":50.37408,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.37408,"center_lng":14.22046}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

T.J. Sokol Račiněves

Račiněves 190, Roudnice nad Labem, 41301
pisl@c-mail.cz
728814162

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub T.J. Sokol Račiněves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pisl@c-mail.cz

Sport Račiněves!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub T.J. Sokol Račiněves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

T.J. Sokol Račiněves je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice IV. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024