Administrace Sportovní akce

SK Židovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Židovice

Omlouváme se, pro "SK Židovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Židovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331130-sk-zidovice","club_name":"SK \u017didovice","club_place":"","club_addr":"\u017didovice 129, \u017didovice, 41183","club_lng":14.23092,"club_lat":50.44421,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.44421,"center_lng":14.23092}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Židovice

Židovice 129, Židovice, 41183
beranek.marek@meva.cz
603154082

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Židovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

beranek.marek@meva.cz

Sport Židovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Židovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Židovice byl založen v roce 1924 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice III. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022