Administrace Sportovní akce

SK SAHARA Vědomice

Pro SK SAHARA Vědomice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331132-sk-vedomice","club_name":"SK SAHARA V\u011bdomice","club_place":"","club_addr":"V\u011bdomice, Roudnice nad Labem, 43101","club_lng":14.26074,"club_lat":50.43512,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.43512,"center_lng":14.26074}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub SAHARA Vědomice

Vědomice, Roudnice nad Labem, 43101
Oldrich.Bednar@ceproas.cz
606177623

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK SAHARA Vědomice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žen, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

Oldrich.Bednar@ceproas.cz

Sport Vědomice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK SAHARA Vědomice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub SAHARA Vědomice byl založen v roce 1998 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - FAČR Ženy Divize A ženy Čechy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024