Administrace Sportovní akce

TJ Lovečkovice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Lovečkovice

Omlouváme se, pro "TJ Lovečkovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Lovečkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331139-tj-loveckovice","club_name":"TJ Love\u010dkovice","club_place":"","club_addr":"Love\u010dkovice, Love\u010dkovice, 41144","club_lng":14.26526,"club_lat":50.61959,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.61959,"center_lng":14.26526}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Lovečkovice

Lovečkovice, Lovečkovice, 41144
tjloveckovice@seznam.cz
721041081

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Lovečkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjloveckovice@seznam.cz

Sport Liběšice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Lovečkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Lovečkovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice IV. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022