Administrace Sportovní akce

SK Dušníky

Pro SK Dušníky nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331122-sk-dusniky","club_name":"SK Du\u0161n\u00edky","club_place":"","club_addr":"Du\u0161n\u00edky 72, Du\u0161n\u00edky, 41301","club_lng":14.18234,"club_lat":50.42314,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.42314,"center_lng":14.18234}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dušníky

Dušníky 72, Dušníky, 41301
sk.dusniky@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dušníky hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk.dusniky@seznam.cz

Sport Dušníky!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dušníky. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dušníky byl založen v roce 1938 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice II. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024