Administrace Sportovní akce

SK Bezděkov

Nejbližší domácí zápasy
SK Bezděkov

Omlouváme se, pro "SK Bezděkov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Bezděkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331127-sk-bezdekov","club_name":"SK Bezd\u011bkov","club_place":"","club_addr":"Prokopova 1992, Roudnice nad Labem, 41301","club_lng":14.27769,"club_lat":50.42684,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.42684,"center_lng":14.27769}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub BEZDĚKOV

Prokopova 1992, Roudnice nad Labem, 41301
skbezdekov@seznam.cz
728800471

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Bezděkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skbezdekov@seznam.cz

Sport Roudnice nad Labem!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Bezděkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub BEZDĚKOV byl založen v roce 1912 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústecký kraj - 1.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 25462 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023