Administrace Sportovní akce

SPORTOVNÍ KALENDÁŘ sportmap.cz

sportmap.cz je největší sportovní informační portál obsahující sportovní akce na území České Republiky

Internetový portál sportmap.cz je sportovní kalendář, který propojuje sportovní asociace a sportovní kluby. Denně poskytujeme sportovním fanouškům aktuální informace o sportovních akcích a sportovních zápasech. Sportovní informace jsou přehledně řazeny a umožňují být vyhledány dle zvolené adresy, termínu nebo sportovního klubu.

Seznam sportovních klubů na sportmap.cz obsahuje aktivní sportovní kluby, které tak mají možnost prezentace klubu i vlastních sportovních akcí. Prezentace sportovní akce v rámci sportovního kalendáře na sportmap.cz je ZDARMA. Sportovní kluby a pořadatelé tak mají neomezený prostor pro svou prezentaci před rostoucím publikem. Návštěvnost sportovního kalendáře neustále výrazně roste.

Od začátku spolupracujeme s Českou unií sportu a Národní sportovní agenturou. Všechny naše vize a jednotlivé kroky byly těmto zastřešujícím organizacím českého sportu představeny a odsouhlaseny. Naším společným cílem je zvýšit informovanost o sportovním dění ve Vašem okolí a to již od nejnižších soutěží.

Kalendář sportovních akcí je cílen na veškeré amatérské i profesionální sportovce, sportovní fanoušky a všechny sportovní nadšence, kteří se aktivně zajímají o sport a sportovní dění v jejich okolí.

Náš život je SPORT!

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024