Administrace Sportovní akce

SPORTOVNÍ KALENDÁŘ sportmap.cz

sportmap.cz je největší sportovní informační portál obsahující všechny sportovní akce na území České Republiky

Internetový portál sportmap.cz je sportovní kalendář, který propojuje všechny sportovní asociace a sportovní kluby. Denně poskytujeme sportovním fanouškům aktuální informace o sportovních akcích a sportovních zápasech. Sportovní informace jsou přehledně řazeny a umožňují být vyhledány dle zvolené adresy, termínu nebo sportovního klubu.

Seznam sportovních klubů na sportmap.cz obsahuje všechny aktivní sportovní kluby, které tak mají možnost prezentace klubu i vlastních sportovních akcí. Prezentace sportovní akce v rámci sportovního kalendáře na sportmap.cz je ZDARMA. Sportovní kluby a pořadatelé tak mají neomezený prostor pro svou prezentaci před rostoucím publikem. Návštěvnost sportovního kalendáře neustále výrazně roste.

Od začátku spolupracujeme s Českou unií sportu a Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy. Všechny naše vize a jednotlivé kroky byly těmto zastřešujícím organizacím českého sportu představeny a odsouhlaseny. Naším společným cílem je zvýšit informovanost o sportovním dění ve Vašem okolí a to již od nejnižších soutěží.

Kalendář sportovních akcí je cílen na veškeré amatérské i profesionální sportovce, sportovní fanoušky a všechny sportovní nadšence, kteří se aktivně zajímají o sport a sportovní dění v jejich okolí.

Náš život je SPORT!

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023