Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Býčkovice

Pro TJ Sokol Býčkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331153-tj-sokol-byckovice","club_name":"TJ Sokol B\u00fd\u010dkovice","club_place":"","club_addr":"B\u00fd\u010dkovice, 41142","club_lng":14.21051,"club_lat":50.56193,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.56193,"center_lng":14.21051}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Býčkovice

Býčkovice, 41142
tjsokolbyckovice@seznam.cz
722635183

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Býčkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjsokolbyckovice@seznam.cz

Sport Býčkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Býčkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Býčkovice byl založen v roce 1952 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Litoměřice III. třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Litoměřice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024