Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Živanice

Pro TJ Sokol Živanice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331471-tj-sokol-zivanice","club_name":"TJ Sokol \u017divanice","club_place":"","club_addr":"\u017divanice 119 53342 \u017divanice","club_lng":15.64693,"club_lat":50.06498,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.06498,"center_lng":15.64693}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Živanice

Živanice 119 53342 Živanice
fotbalzivanice@seznam.cz
606543425

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Živanice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalzivanice@seznam.cz

Fotbal Živanice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Živanice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Živanice byl založen v roce 1958 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy Fortuna ČFL.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024