Administrace Sportovní akce

SK Selmice

Pro SK Selmice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331445-sk-selmice","club_name":"SK Selmice","club_place":"","club_addr":"Selmice 45, P\u0159elou\u010d, 53501","club_lng":15.43564,"club_lat":50.04939,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.04939,"center_lng":15.43564}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Selmice

Selmice 45, Přelouč, 53501
skselmice@post.cz
606491168

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Selmice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skselmice@post.cz

Sport Selmice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Selmice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Selmice byl založen v roce 1924 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubice III. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024