Administrace Sportovní akce

FK Slovany Pardubice

Pro FK Slovany Pardubice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332961-fk-slovany-pardubice","club_name":"FK Slovany Pardubice","club_place":"","club_addr":"K Vinici 1901, 53002 Pardubice","club_lng":15.78182,"club_lat":50.02965,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.02965,"center_lng":15.78182}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Slovany Pardubice

K Vinici 1901, 53002 Pardubice
info@vsa-zs.cz
777762764

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Slovany Pardubice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@vsa-zs.cz

Sport Pardubice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Slovany Pardubice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Slovany Pardubice byl založen v roce 1919 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubice IV. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023