Administrace Sportovní akce

TJ Paramo Pardubice

Pro TJ Paramo Pardubice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331437-tj-paramo-pardubice","club_name":"TJ Paramo Pardubice","club_place":"","club_addr":"Josefa Poppera 18, Sv\u00edtkov, Pardubice, 53006","club_lng":15.71662,"club_lat":50.02268,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.02268,"center_lng":15.71662}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Paramo Pardubice

Josefa Poppera 18, Svítkov, Pardubice, 53006
paramojunior@gmail.com
602165167

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Paramo Pardubice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

paramojunior@gmail.com

Sport Pardubice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Paramo Pardubice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Paramo Pardubice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - 1. třída dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024