Administrace Sportovní akce

SK Dražkovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Dražkovice

Omlouváme se, pro "SK Dražkovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Dražkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331435-sk-drazkovice","club_name":"SK Dra\u017ekovice","club_place":"","club_addr":"Dra\u017ekovice 93, Pardubice, 53333","club_lng":15.77394,"club_lat":50.00163,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.00163,"center_lng":15.77394}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dražkovice

Dražkovice 93, Pardubice, 53333
skdrazkovice@gmail.com
731219280

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dražkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skdrazkovice@gmail.com

Sport Pardubice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dražkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dražkovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubice III. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022