Administrace Sportovní akce

SK Holice

Nejbližší domácí zápasy
SK Holice

Omlouváme se, pro "SK Holice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Holice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331440-sk-holice","club_name":"SK Holice","club_place":"","club_addr":"Dukelsk\u00e1 42, Holice v \u010cech\u00e1ch, 53401","club_lng":15.99192,"club_lat":50.07458,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.07458,"center_lng":15.99192}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Holice

Dukelská 42, Holice v Čechách, 53401
sk.holice@seznam.cz
602475040

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Holice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk.holice@seznam.cz

Sport Holice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Holice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Holice byl založen v roce 1906 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021