Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Kojice

Pro TJ Sokol Kojice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331450-tj-sokol-kojice","club_name":"TJ Sokol Kojice","club_place":"","club_addr":"Kojice, 53312","club_lng":15.39915,"club_lat":50.03932,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.03932,"center_lng":15.39915}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol KOJICE

Kojice, 53312
zalesky.kveta@seznam.cz
739443979

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Kojice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

zalesky.kveta@seznam.cz

Sport Kojice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Kojice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol KOJICE byl založen v roce 1920 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubice IV. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023