Administrace Sportovní akce

TJ Slavoj Choltice

Pro TJ Slavoj Choltice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331457-tj-slavoj-choltice","club_name":"TJ Slavoj Choltice","club_place":"","club_addr":"Choltice, 53361","club_lng":15.61396,"club_lat":49.98598,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.98598,"center_lng":15.61396}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slavoj Choltice

Choltice, 53361
cermak@cyklos.cz
724027581

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slavoj Choltice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

cermak@cyklos.cz

Sport Choltice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slavoj Choltice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Slavoj Choltice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - 1. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024