Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Staré Ždánice

Pro TJ Sokol Staré Ždánice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331468-tj-sokol-stare-zdanice","club_name":"TJ Sokol Star\u00e9 \u017dd\u00e1nice","club_place":"","club_addr":"Star\u00e9 \u017dd\u00e1nice, 53344","club_lng":15.71433,"club_lat":50.12628,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.12628,"center_lng":15.71433}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Staré Ždánice

Staré Ždánice, 53344
sekretar@sokolstarezdanice.cz
732943736

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Staré Ždánice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sekretar@sokolstarezdanice.cz

Sport Staré Ždánice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Staré Ždánice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Staré Ždánice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubice IV. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024