Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Rosice nad Labem

Pro TJ Sokol Rosice nad Labem nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331466-tj-sokol-rosice-nad-labem","club_name":"TJ Sokol Rosice nad Labem","club_place":"","club_addr":"Gen. Svobody 432, Rosice nad Labem, 533 51","club_lng":15.73387,"club_lat":50.04665,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.04665,"center_lng":15.73387}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Rosice nad Labem

Gen. Svobody 432, Rosice nad Labem, 533 51
tomas.rais@seznam.cz
731324346

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Rosice nad Labem hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tomas.rais@seznam.cz

Sport Pardubice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Rosice nad Labem. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Rosice nad Labem byl založen v roce 1906 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - 1. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pardubice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024