Administrace Sportovní akce

FC Tempo Praha

Nejbližší domácí zápasy
FC Tempo Praha

Omlouváme se, pro "FC Tempo Praha" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FC Tempo Praha nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329837-fc-tempo-praha","club_name":"FC Tempo Praha","club_place":"","club_addr":"Ve Lhotce 1045\/3, 142 00 Praha 4","club_lng":14.43312,"club_lat":50.02023,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.02023,"center_lng":14.43312}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Tempo Praha

Ve Lhotce 1045/3, 142 00 Praha 4
info@fctempo.cz
606855135

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Tempo Praha hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@fctempo.cz

Fotbal Praha!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Tempo Praha. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Tempo Praha byl založen v roce 1928 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy ČLD U19 .

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Fotbalové kluby

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022