Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Lochkov

Pro TJ Sokol Lochkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329818-tj-sokol-lochkov","club_name":"TJ Sokol Lochkov","club_place":"","club_addr":"K lahovsk\u00e9 188, Praha 5 - Lochkov","club_lng":14.35676,"club_lat":50.00152,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.00152,"center_lng":14.35676}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Lochkov

K lahovské 188, Praha 5 - Lochkov
fotbal@sokollochkov.cz
724249789

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Lochkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal@sokollochkov.cz

Sport Praha!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Lochkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Počátky sportu v Lochkově sahají až do roku 1920 a v roce 1925 dochází k oficiálnímu založení klubu TJ Sokol Lochkov, který je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha 21 - 2. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Fotbalové kluby

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024