Sportovní akce

SK Dynamo České Budějovice

Fotbalový stadion Střelecký ostrov

Nejbližší domácí zápasy
SK Dynamo České Budějovice

FORTUNA:LIGA

FC Viktoria Plzeň, a.s.

21.9.2019
Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice
Střelecký ostrov 3, České Budějovice
FORTUNA:LIGA

Bohemians Praha 1905, a.s.

6.10.2019
Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice
Střelecký ostrov 3, České Budějovice
FORTUNA:LIGA

MFK Karviná a.s.

26.10.2019
Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice
Střelecký ostrov 3, České Budějovice

Rozpis zápasů
SK Dynamo České Budějovice

  • 13 soutěžíSK Dynamo České Budějovice
    • 10 zápasůFotbalová asociace - FORTUNA:LIGA
      • 21.9.2019 19:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : FC Viktoria Plzeň, a.s.
      • 30.9.2019 18:00FC SLOVAN LIBEREC a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 6.10.2019 15:30SK Dynamo České Budějovice, a.s. : Bohemians Praha 1905, a.s.
      • 19.10.2019 17:00SK Sigma Olomouc, a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 26.10.2019 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : MFK Karviná a.s.
      • 2.11.2019 17:00FK TEPLICE a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 9.11.2019 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : 1. FC SLOVÁCKO, a.s.
      • 23.11.2019 17:00AC Sparta Praha fotbal, a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 30.11.2019 17:00Fotbalový Klub Jablonec, a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 7.12.2019 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : 1. FK Příbram, a.s.
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - Fortuna Divize A
      • 21.9.2019 16:30FC Rokycany : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 28.9.2019 10:15SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 z.s.
      • 6.10.2019 16:00Český lev - Union Beroun, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 12.10.2019 10:15SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : TJ Sokol Čížová, z.s.
      • 19.10.2019 15:30TJ Spartak Soběslav, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 26.10.2019 10:15SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : FK ROBSTAV Přeštice a.s.
      • 2.11.2019 10:30FK Hořovicko, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 9.11.2019 10:15SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : Sportovní klub OTAVA Katovice, z.s.
      • 16.11.2019 10:15SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLD U 19 A
      • 22.9.2019 12:00Viktorka Žižkov, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 29.9.2019 11:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : FC Rokycany
      • 6.10.2019 13:00FC Písek fotbal z. s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 13.10.2019 11:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. B
      • 20.10.2019 10:00FK Slavoj Vyšehrad : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 27.10.2019 10:15SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : SK Benešov z.s.
      • 3.11.2019 11:45SK Slavia Praha - fotbal mládež B : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 10.11.2019 11:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : FK Baník Sokolov, z. s.
      • 17.11.2019 10:15SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLD U 17 A
      • 22.9.2019 14:15Viktorka Žižkov, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 29.9.2019 13:15SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : FC Rokycany
      • 6.10.2019 15:15FC Písek fotbal z. s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 13.10.2019 13:15SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. B
      • 20.10.2019 12:15FK Slavoj Vyšehrad : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 27.10.2019 12:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : SK Benešov z.s.
      • 3.11.2019 14:00SK Slavia Praha - fotbal mládež B : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 10.11.2019 13:15SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : FK Baník Sokolov, z. s.
      • 17.11.2019 12:30SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 15
      • 22.9.2019 14:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK Meteor Praha VIII, z.s.
      • 29.9.2019 13:45FK TEPLICE a.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 6.10.2019 13:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek
      • 13.10.2019 10:00Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 20.10.2019 13:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 26.10.2019 11:00FK Jablonec, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 3.11.2019 13:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : CU Bohemians Praha, z.s.
      • 10.11.2019 15:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA, z.s.
      • 15.11.2019 16:15VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
    • 6 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 13 A
      • 28.9.2019 10:00FC MAS Táborsko a.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 6.10.2019 10:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SKP České Budějovice, z.s.
      • 12.10.2019 11:30CU Bohemians Praha, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 20.10.2019 10:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA, z.s.
      • 27.10.2019 10:00FK Junior Strakonice z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 3.11.2019 10:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SK Aritma Praha, z.s.
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 14
      • 22.9.2019 16:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK Meteor Praha VIII, z.s.
      • 29.9.2019 15:30FK TEPLICE a.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 6.10.2019 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek
      • 13.10.2019 11:45Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 20.10.2019 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 26.10.2019 12:45FK Jablonec, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 3.11.2019 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : CU Bohemians Praha, z.s.
      • 10.11.2019 17:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA,z.s.
      • 15.11.2019 18:15VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
    • 6 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 12 A
      • 28.9.2019 10:00FC MAS Táborsko a.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 6.10.2019 10:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SKP České Budějovice, z.s.
      • 12.10.2019 11:30CU Bohemians Praha, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 20.10.2019 10:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA, z.s.
      • 27.10.2019 10:00FK Junior Strakonice z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 3.11.2019 10:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SK Aritma Praha, z.s.
    • 7 zápasůFAČR Ženy - 2.liga dorostenky Čechy
      • 29.9.2019 15:00SK Votice : SK Dynamo Č.Budějovice
      • 5.10.2019 10:00SK Dynamo Č.Budějovice : FK Dukla Praha
      • 13.10.2019 15:30ABC Braník : SK Dynamo Č.Budějovice
      • 19.10.2019 15:30SK Dynamo Č.Budějovice : DFK Bohemians 1905
      • 3.11.2019 11:00SK Modřany : SK Dynamo Č.Budějovice
      • 9.11.2019 14:00SK Dynamo Č.Budějovice : FK Bohemia Světlá nad Sázavou
      • 17.11.2019 14:30FC Mělník : SK Dynamo Č.Budějovice
    • 9 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 19
      • 21.9.2019 12:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.
      • 28.9.2019 11:00SK Slavia Praha - fotbal mládež : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 5.10.2019 13:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s.
      • 12.10.2019 11:00FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 19.10.2019 11:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 26.10.2019 13:30Fotbalový club Zlín, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 2.11.2019 12:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FC Hradec Králové - mládež, z.s.
      • 9.11.2019 14:30Akademie FC Baník Ostrava z. s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 16.11.2019 10:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : Slezský FC Opava, z.s.
    • 10 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 17
      • 21.9.2019 14:15SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.
      • 28.9.2019 13:15SK Slavia Praha - fotbal mládež : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 5.10.2019 15:15SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s.
      • 9.10.2019 14:30Městský fotbalový klub Karviná, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 12.10.2019 13:15FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 19.10.2019 13:15SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 26.10.2019 13:30Fotbalový club Zlín, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 2.11.2019 14:15SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FC Hradec Králové - mládež, z.s.
      • 9.11.2019 16:45Akademie FC Baník Ostrava z. s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 16.11.2019 12:45SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : Slezský FC Opava, z.s.
    • 1 zápasŘídící komise TOP soutěží FAČR - MOL Cup - 3.kolo
      • 25.9.2019 16:00FK Loko Vltavín, z.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
    • 6 zápasůČeské Budějovice - OS ml.žáci B sk.A
      • 19.9.2019 17:30Dynamo B : Loko B
      • 27.9.2019 16:30Slavia : Dynamo B
      • 10.10.2019 17:30Dynamo B : Rudolfov
      • 24.10.2019 17:30Dynamo B : Roudné
      • 29.10.2019 16:30D.Voda : Dynamo B
      • 7.11.2019 17:30Dynamo B : K.Újezd
[{"match_id":"2019001A1A1008","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : FC Viktoria Plze\u0148, a.s. (21.9.2019 19:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Sport","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.46761,"match_lat":48.96695,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1103","match_hteam":"FC SLOVAN LIBEREC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC SLOVAN LIBEREC a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (30.9.2019 18:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: U Nisy Liberec","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Sport","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":15.05022,"match_lat":50.77613,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1208","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : Bohemians Praha 1905, a.s. (6.10.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Fotbal","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.46776,"match_lat":48.96698,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1305","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Sigma Olomouc, a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (19.10.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Andr\u016fv stadion, Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":17.24826,"match_lat":49.60013,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1408","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : MFK Karvin\u00e1 a.s. (26.10.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.46791,"match_lat":48.967009999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1503","match_hteam":"FK TEPLICE a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK TEPLICE a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (2.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: AGC Ar\u00e9na Na St\u00ednadlech","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":13.81787,"match_lat":50.64003,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1608","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : 1. FC SLOV\u00c1CKO, a.s. (9.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.468060000000001,"match_lat":48.96704,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1701","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (23.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Generali Arena, Praha 7","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.4159,"match_lat":50.09977,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1808","match_hteam":"Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (30.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159elnice, Jablonec n. Nisou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":15.16226,"match_lat":50.71485,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1907","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : 1. FK P\u0159\u00edbram, a.s. (7.12.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.468210000000001,"match_lat":48.96707,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A0701","match_hteam":"FC Rokycany","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Rokycany : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (21.9.2019 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Pod Husov\u00fdmi sady \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":13.59565,"match_lat":49.74684,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A0801","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : FK JIND\u0158ICH\u016eV HRADEC 1910 z.s. (28.9.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.46836,"match_lat":48.967099999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A0901","match_hteam":"\u010cesk\u00fd lev - Union Beroun, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u010cesk\u00fd lev - Union Beroun, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (6.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion Na M\u00e1chovn\u011b \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.04031,"match_lat":49.9576,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1001","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : TJ Sokol \u010c\u00ed\u017eov\u00e1, z.s. (12.10.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.46851,"match_lat":48.96713,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1101","match_hteam":"TJ Spartak Sob\u011bslav, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Spartak Sob\u011bslav, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (19.10.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Sob\u011bslav \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.71927,"match_lat":49.2552,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1201","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : FK ROBSTAV P\u0159e\u0161tice a.s. (26.10.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.46866,"match_lat":48.96716,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1301","match_hteam":"FK Ho\u0159ovicko, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Ho\u0159ovicko, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (2.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0159ovicko \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":13.90541,"match_lat":49.84106,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1401","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : Sportovn\u00ed klub OTAVA Katovice, z.s. (9.11.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.468810000000001,"match_lat":48.967189999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1501","match_hteam":"SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (16.11.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SK Pet\u0159\u00edn Plze\u0148 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":13.39926,"match_lat":49.73823,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A0701","match_hteam":"Viktorka \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (22.9.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Satalice \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.44461,"match_lat":50.08389,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A0801","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : FC Rokycany (29.9.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.46759,"match_lat":48.96691,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A0901","match_hteam":"FC P\u00edsek fotbal z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC P\u00edsek fotbal z. s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (6.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Burketova UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.13439,"match_lat":49.3083,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1001","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. B (13.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.46774,"match_lat":48.96694,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1101","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Slavoj Vy\u0161ehrad : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (20.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Mikul\u00e1\u0161e z Husi \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.42556,"match_lat":50.05981,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1201","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : SK Bene\u0161ov z.s. (27.10.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.467889999999999,"match_lat":48.966969999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1301","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e B : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (3.11.2019 11:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Horn\u00ed Po\u010dernice - UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: SC Horn\u00ed Po\u010dernice-UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.47151,"match_lat":50.06748,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1401","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : FK Ban\u00edk Sokolov, z. s. (10.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.46804,"match_lat":48.967,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1501","match_hteam":"SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (17.11.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Pet\u0159\u00edn \/ UMT+UO","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":13.39941,"match_lat":49.738260000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A0701","match_hteam":"Viktorka \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (22.9.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Satalice \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.44476,"match_lat":50.08392,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A0801","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : FC Rokycany (29.9.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.46819,"match_lat":48.96703,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A0901","match_hteam":"FC P\u00edsek fotbal z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC P\u00edsek fotbal z. s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (6.10.2019 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Burketova UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.13454,"match_lat":49.308330000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1001","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. B (13.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.46834,"match_lat":48.96706,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1101","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Slavoj Vy\u0161ehrad : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (20.10.2019 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Mikul\u00e1\u0161e z Husi \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.42571,"match_lat":50.05984,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1201","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : SK Bene\u0161ov z.s. (27.10.2019 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.46849,"match_lat":48.96709,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1301","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e B : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (3.11.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Horn\u00ed Po\u010dernice - UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: SC Horn\u00ed Po\u010dernice-UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.47166,"match_lat":50.067510000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1401","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : FK Ban\u00edk Sokolov, z. s. (10.11.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.468639999999999,"match_lat":48.96712,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1501","match_hteam":"SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (17.11.2019 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Pet\u0159\u00edn \/ UMT+UO","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":13.39956,"match_lat":49.73829,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0706","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK Meteor Praha VIII, z.s. (22.9.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46879,"match_lat":48.96715,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0803","match_hteam":"FK TEPLICE a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK TEPLICE a.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (29.9.2019 13:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na St\u00ednadlech","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":13.818019999999999,"match_lat":50.640060000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0905","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC SLOVAN LIBEREC - ml\u00e1de\u017e, spolek (6.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46894,"match_lat":48.96718,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1004","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (13.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Branick\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.42586,"match_lat":50.05987,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1104","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (20.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT- SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46909,"match_lat":48.96721,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1205","match_hteam":"Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Jablonec, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (26.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 Mozartova \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Z\u0160 Mozartova, UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":15.16228,"match_lat":50.71482,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1303","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : CU Bohemians Praha, z.s. (3.11.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46924,"match_lat":48.96724,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0202","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA, z.s. (10.11.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.469389999999999,"match_lat":48.96727,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0106","match_hteam":"VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (15.11.2019 16:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 33.Z\u0160 \/ UMT+UO","match_note":"Pozn\u00e1mka: 33.Z\u0160 v Plzni-UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":13.38524,"match_lat":49.74998,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A0805","match_hteam":"FC MAS T\u00e1borsko a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC MAS T\u00e1borsko a.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (28.9.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bydlinsk\u00e9ho \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.66361,"match_lat":49.41991,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A0902","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SKP \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, z.s. (6.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.46954,"match_lat":48.9673,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1006","match_hteam":"CU Bohemians Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: CU Bohemians Praha, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (12.10.2019 11:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Spartak Hrdlo\u0159ezy \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.45588,"match_lat":50.06357,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1101","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA, z.s. (20.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT- SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.46969,"match_lat":48.96733,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A0202","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Junior Strakonice, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Junior Strakonice z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (27.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na S\u00eddli\u0161ti \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":13.91302,"match_lat":49.26203,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A0106","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SK Aritma Praha, z.s. (3.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.46984,"match_lat":48.96736,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0706","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK Meteor Praha VIII, z.s. (22.9.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.46999,"match_lat":48.96739,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0803","match_hteam":"FK TEPLICE a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK TEPLICE a.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (29.9.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na St\u00ednadlech","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":13.818169999999999,"match_lat":50.64009,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0905","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC SLOVAN LIBEREC - ml\u00e1de\u017e, spolek (6.10.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.470139999999999,"match_lat":48.96742,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1004","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (13.10.2019 11:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Branick\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.426010000000002,"match_lat":50.0599,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1104","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (20.10.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT- SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.47029,"match_lat":48.96745,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1205","match_hteam":"Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Jablonec, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (26.10.2019 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 Mozartova \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Z\u0160 Mozartova, UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":15.16243,"match_lat":50.714850000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1303","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : CU Bohemians Praha, z.s. (3.11.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT + UO","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.47044,"match_lat":48.96748,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0202","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA,z.s. (10.11.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT + UO","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.47059,"match_lat":48.96751,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0106","match_hteam":"VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (15.11.2019 18:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 33.Z\u0160 \/ UMT+UO","match_note":"Pozn\u00e1mka: 33.Z\u0160 v Plzni-UMT H\u0159i\u0161t\u011b: 33.Z\u0160 v Plzni - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":13.38539,"match_lat":49.75001,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A0805","match_hteam":"FC MAS T\u00e1borsko a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC MAS T\u00e1borsko a.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (28.9.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bydlinsk\u00e9ho \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.66376,"match_lat":49.419940000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A0902","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SKP \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, z.s. (6.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.47074,"match_lat":48.96754,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1006","match_hteam":"CU Bohemians Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: CU Bohemians Praha, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (12.10.2019 11:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Spartak Hrdlo\u0159ezy \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.45603,"match_lat":50.0636,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1101","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SFK AC SPARTA PRAHA, z.s. (20.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT- SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.470889999999999,"match_lat":48.96757,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A0202","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Junior Strakonice, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Junior Strakonice z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (27.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na S\u00eddli\u0161ti \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":13.91317,"match_lat":49.262060000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A0106","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SK Aritma Praha, z.s. (3.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.47104,"match_lat":48.9676,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A0503","match_hteam":"SK VOTICE,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Votice : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (29.9.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Votice, tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.64711,"match_lat":49.64019,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A0604","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice : FK Dukla Praha (5.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.47119,"match_lat":48.96763,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A0704","match_hteam":"ABC Bran\u00edk fotbal, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: ABC Bran\u00edk : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (13.10.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Praha 4, Bran\u00edk, tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.4258,"match_lat":50.0339,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A0803","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice : DFK Bohemians 1905 (19.10.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.47134,"match_lat":48.967659999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A0905","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub Mod\u0159any, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Mod\u0159any : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (3.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Praha 4, Mod\u0159any, tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.40739,"match_lat":49.99747,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1002","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice : FK Bohemia Sv\u011btl\u00e1 nad S\u00e1zavou (9.11.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.47149,"match_lat":48.96769,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1106","match_hteam":"FC M\u011bln\u00edk","match_detail":"Z\u00e1pas: FC M\u011bln\u00edk : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (17.11.2019 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bln\u00edk, Podol\u00ed - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.48062,"match_lat":50.35842,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A0706","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. (21.9.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.471639999999999,"match_lat":48.96772,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A0804","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (28.9.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Horn\u00ed Po\u010dernice \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47181,"match_lat":50.06754,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A0905","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s. (5.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT- SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47179,"match_lat":48.967749999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1005","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (12.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: U Meteoru \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: h\u0159. Libe\u0148 tr\u00e1va, U Meteoru 29\/3, P 8","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.46851,"match_lat":50.10932,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1104","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (19.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47194,"match_lat":48.96778,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1206","match_hteam":"Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (26.10.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka-UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":17.66946,"match_lat":49.23097,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1303","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. (2.11.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47209,"match_lat":48.96781,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1407","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (9.11.2019 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT + UO","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":18.29926,"match_lat":49.84542,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1502","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : Slezsk\u00fd FC Opava, z.s. (16.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47224,"match_lat":48.967839999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0706","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. (21.9.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.472389999999999,"match_lat":48.96787,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0804","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (28.9.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Horn\u00ed Po\u010dernice \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.471960000000001,"match_lat":50.06757,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0905","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s. (5.10.2019 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT- SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.472539999999999,"match_lat":48.9679,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0109","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Karvin\u00e1, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Karvin\u00e1, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (9.10.2019 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Kovona \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":18.56123,"match_lat":49.84531,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1005","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (12.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: U Meteoru \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: h\u0159. Libe\u0148 tr\u00e1va, U Meteoru 29\/3, P 8","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.46866,"match_lat":50.10935,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1104","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (19.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47269,"match_lat":48.967929999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1206","match_hteam":"Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (26.10.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka-UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":17.669610000000002,"match_lat":49.231,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1303","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. (2.11.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47284,"match_lat":48.96796,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1407","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (9.11.2019 16:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: H\u00e1j ve Slezsku \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":18.29941,"match_lat":49.84545,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1502","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : Slezsk\u00fd FC Opava, z.s. (16.11.2019 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT-SCM Mlad\u00e9","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47299,"match_lat":48.96799,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008Z1D0101","match_hteam":"FK Loko Vltav\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Loko Vltav\u00edn, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (25.9.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Loko Vltav\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MOL Cup - 3.kolo","match_lng":14.44534,"match_lat":50.10566,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A0402","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: Dynamo B : Loko B (19.9.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slo\u017ei\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.473139999999999,"match_lat":48.968019999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A0506","match_hteam":"SK Slavia \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavia : Dynamo B (27.9.2019 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slavia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.47685,"match_lat":48.96102,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A0706","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: Dynamo B : Rudolfov (10.10.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slo\u017ei\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.473289999999999,"match_lat":48.96805,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A0905","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: Dynamo B : Roudn\u00e9 (24.10.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slo\u017ei\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.47344,"match_lat":48.96808,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A1003","match_hteam":"Spolek Sportovn\u00edho klubu Dobr\u00e1 Voda u \u010cesk\u00fdch Bud\u011bjovic","match_detail":"Z\u00e1pas: D.Voda : Dynamo B (29.10.2019 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: D.Voda","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.53001,"match_lat":48.96673,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A1104","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: Dynamo B : K.\u00dajezd (7.11.2019 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slo\u017ei\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.47359,"match_lat":48.968109999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.96695,"center_lng":14.46761}]

SK Dynamo Č. Budějovice, a.s.

Střelecký ostrov 3, České Budějovice

SK Dynamo České Budějovice je největší jihočeský klub hrající nejvyšší nebo druhou nejvyšší českou fotbalovou soutěž FAČR.

Ve své více než stoleté historii se klub zaměřuje především na výchovu mladých talentovaných fotbalistů. Mezi nejznámější odchovance klubu patří fotbalisté Jiří Němec a Karel Poborský, kteří patřili mezi top hráče světového formátu a navíc oba navlékli i kapitánskou pásku českého národního týmu.

Rozpis zápasů SK Dynamo České Budějovice vypíše termíny domácích zápasů, které klub hraje na fotbalovém stadionu Střelecký ostrov v Českých Budějovicích.

@skdynamocb
#SK-Dynamo-Ceske-Budejovice
Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2019