Sportovní akce

SK Dynamo České Budějovice

Fotbalový stadion Střelecký ostrov

Nejbližší domácí zápasy
SK Dynamo České Budějovice

FORTUNA:LIGA

FK Mladá Boleslav a.s.

14.2.2020
Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice
Střelecký ostrov 3, České Budějovice
FORTUNA:LIGA

FC Baník Ostrava, a.s.

29.2.2020
Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice
Střelecký ostrov 3, České Budějovice
FORTUNA:LIGA

FC SLOVAN LIBEREC a.s.

14.3.2020
Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice
Střelecký ostrov 3, České Budějovice

Rozpis zápasů
SK Dynamo České Budějovice

  • 12 soutěžíSK Dynamo České Budějovice
    • 9 zápasůFotbalová asociace - FORTUNA:LIGA
      • 14.2.2020 18:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : FK Mladá Boleslav a.s.
      • 23.2.2020 14:30FC FASTAV Zlín, a. s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 29.2.2020 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : FC Baník Ostrava, a.s.
      • 7.3.2020 17:00FC Viktoria Plzeň, a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 14.3.2020 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : FC SLOVAN LIBEREC a.s.
      • 21.3.2020 17:00Bohemians Praha 1905, a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 4.4.2020 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : SK Sigma Olomouc, a.s.
      • 11.4.2020 17:00MFK Karviná a.s. : SK Dynamo České Budějovice, a.s.
      • 18.4.2020 17:00SK Dynamo České Budějovice, a.s. : FK TEPLICE a.s.
    • 7 zápasůŘídící komise pro Čechy - Fortuna Divize A
      • 8.3.2020 14:30SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : SK Klatovy 1898, z.s.
      • 14.3.2020 17:00FK HVĚZDA CHEB, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 22.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : TJ Slavoj Mýto
      • 28.3.2020 15:00SK SENCO Doubravka z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 5.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : FC VIKTORIA Mariánské Lázně, z.s.
      • 12.4.2020 16:30TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B
      • 19.4.2020 17:00SK Dynamo Č. Budějovice, a.s. B : FC Rokycany
    • 7 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLD U 19 A
      • 8.3.2020 14:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : SK Motorlet Praha, spolek
      • 15.3.2020 10:001.FK Příbram, FA, z.s. B : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 22.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : CU Bohemians Praha, z.s.
      • 29.3.2020 12:00Mostecký FK, o.p.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 5.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : FC MAS Táborsko a.s.
      • 11.4.2020 13:30SK Kladno, z. s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 19.4.2020 17:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : Viktorka Žižkov, z.s.
    • 7 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLD U 17 A
      • 8.3.2020 14:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : SK Motorlet Praha, spolek
      • 15.3.2020 12:151.FK Příbram, FA, z.s. B : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 22.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : CU Bohemians Praha, z.s.
      • 29.3.2020 14:15Mostecký FK, o.p.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 5.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : FC MAS Táborsko a.s.
      • 11.4.2020 15:45SK Kladno, z. s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B
      • 19.4.2020 17:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. B : Viktorka Žižkov, z.s.
    • 7 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 15
      • 8.3.2020 14:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.
      • 14.3.2020 10:00SFK AC SPARTA PRAHA, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 22.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s.
      • 29.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal mládež
      • 4.4.2020 11:00FC Hradec Králové - mládež, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 12.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 18.4.2020 10:00FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
    • 5 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 13 A
      • 22.3.2020 10:00SK Aritma Praha, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 29.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK Junior Strakonice z.s.
      • 4.4.2020 14:30VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 12.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FC Písek fotbal z. s.
      • 19.4.2020 17:00SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
    • 7 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 14
      • 8.3.2020 14:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.
      • 14.3.2020 12:00SFK AC SPARTA PRAHA,z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 22.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s.
      • 29.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal mládež
      • 4.4.2020 13:00FC Hradec Králové - mládež, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 12.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 18.4.2020 12:00FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
    • 5 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 12 A
      • 22.3.2020 10:00SK Aritma Praha, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 29.3.2020 15:00SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FK Junior Strakonice z.s.
      • 4.4.2020 14:30VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
      • 12.4.2020 16:30SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s. : FC Písek fotbal z. s.
      • 19.4.2020 17:00SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. : SK Dynamo Č. Budějovice akademie, z.s.
    • 5 zápasůFAČR Ženy - 2.liga dorostenky Čechy
      • 15.3.2020 14:00MFK Trutnov : SK Dynamo Č.Budějovice
      • 22.3.2020 00:00FC Slovan Liberec : SK Dynamo Č.Budějovice
      • 29.3.2020 00:00SK Dynamo Č.Budějovice : FK Ústí nad Labem
      • 5.4.2020 13:30TJ Sokol Třebeš : SK Dynamo Č.Budějovice
      • 19.4.2020 00:00SK Dynamo Č.Budějovice : SK Votice
    • 9 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 19
      • 23.2.2020 14:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : Městský fotbalový klub Karviná, z.s.
      • 1.3.2020 14:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : AC Sparta Praha fotbal, a.s.
      • 8.3.2020 14:30SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 15.3.2020 14:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FC Slovácko z.s.
      • 21.3.2020 12:00FK Mladá Boleslav : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 29.3.2020 15:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.
      • 5.4.2020 16:30FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 12.4.2020 16:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal mládež
      • 18.4.2020 17:00FK PARDUBICE, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
    • 9 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 17
      • 23.2.2020 14:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : Městský fotbalový klub Karviná, z.s.
      • 1.3.2020 14:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : AC Sparta Praha fotbal, a.s.
      • 8.3.2020 14:30SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 15.3.2020 14:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : FC Slovácko z.s.
      • 21.3.2020 14:15FK Mladá Boleslav : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 29.3.2020 15:00SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.
      • 5.4.2020 16:30FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
      • 12.4.2020 16:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal mládež
      • 18.4.2020 17:00FK PARDUBICE, z.s. : SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
    • 5 zápasůČeské Budějovice - OS ml.žáci B sk.A
      • 26.3.2020 16:30K.Újezd : Dynamo B
      • 2.4.2020 17:30Dynamo B : Jankov
      • 6.4.2020 16:30SKP C : Dynamo B
      • 16.4.2020 17:30Dynamo B : Včelná
      • 21.4.2020 16:00Loko B : Dynamo B
[{"match_id":"2019001A1A2108","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. (14.2.2020 18:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: \u010cT Sport","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.46761,"match_lat":48.96695,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2208","match_hteam":"FC FASTAV Zl\u00edn, a. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC FASTAV Zl\u00edn, a. s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (23.2.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion Letn\u00e1, Zl\u00edn","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Fotbal","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":17.66939,"match_lat":49.23127,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2307","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. (29.2.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.46776,"match_lat":48.96698,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2408","match_hteam":"FC Viktoria Plze\u0148, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Viktoria Plze\u0148, a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (7.3.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Doosan Arena, Plze\u0148","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":13.38524,"match_lat":49.75001,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2503","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : FC SLOVAN LIBEREC a.s. (14.3.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.46791,"match_lat":48.967009999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2608","match_hteam":"Bohemians Praha 1905, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Bohemians Praha 1905, a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (21.3.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010eol\u00ed\u010dek, Praha 10","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.45418,"match_lat":50.067,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2705","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : SK Sigma Olomouc, a.s. (4.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.468060000000001,"match_lat":48.96704,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2808","match_hteam":"MFK Karvin\u00e1 a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: MFK Karvin\u00e1 a.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. (11.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Karvin\u00e1-R\u00e1j","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":18.56124,"match_lat":49.84535,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2903","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s. : FK TEPLICE a.s. (18.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: St\u0159eleck\u00fd ostrov 3, \u010c.Bud\u011bjovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.468210000000001,"match_lat":48.96707,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1601","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : SK Klatovy 1898, z.s. (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.46836,"match_lat":48.967099999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1701","match_hteam":"FK HV\u011aZDA CHEB, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK HV\u011aZDA CHEB, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (14.3.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hv\u011bzda Cheb \/ UMT + UO","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":12.37305,"match_lat":50.06058,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1801","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : TJ Slavoj M\u00fdto (22.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.46851,"match_lat":48.96713,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A1901","match_hteam":"SK SENCO Doubravka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK SENCO Doubravka z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (28.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Senco Doubravka \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: SK SENCO - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":13.40811,"match_lat":49.75875,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A2001","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : FC VIKTORIA Mari\u00e1nsk\u00e9 L\u00e1zn\u011b, z.s. (5.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.46866,"match_lat":48.96716,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A2101","match_hteam":"TJ TATRAN SEDL\u010cANY, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ TATRAN SEDL\u010cANY, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Tatran Sedl\u010dany \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.42979,"match_lat":49.6584,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A2A2201","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice, a.s. B : FC Rokycany (19.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna Divize A","match_lng":14.468810000000001,"match_lat":48.967189999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1601","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : SK Motorlet Praha, spolek (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.46759,"match_lat":48.96691,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1701","match_hteam":"1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: 1.FK P\u0159\u00edbram, FA, z.s. B : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (15.3.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: stadion Na Litavce \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":13.97629,"match_lat":49.67699,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1801","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : CU Bohemians Praha, z.s. (22.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.46774,"match_lat":48.96694,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A1901","match_hteam":"Mosteck\u00fd fotbalov\u00fd klub o.p.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Mosteck\u00fd FK, o.p.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (29.3.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Velebudice- UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Velebudice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":13.62006,"match_lat":50.4843,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A2001","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : FC MAS T\u00e1borsko a.s. (5.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.467889999999999,"match_lat":48.966969999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A2101","match_hteam":"SK Kladno mladez","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Kladno, z. s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (11.4.2020 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion Fr.Kloze","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.09154,"match_lat":50.1379,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2A2201","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. (19.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 A","match_lng":14.46804,"match_lat":48.967,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1601","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : SK Motorlet Praha, spolek (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.46819,"match_lat":48.96703,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1701","match_hteam":"1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: 1.FK P\u0159\u00edbram, FA, z.s. B : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (15.3.2020 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: stadion Na Litavce \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":13.97644,"match_lat":49.677020000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1801","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : CU Bohemians Praha, z.s. (22.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.46834,"match_lat":48.96706,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A1901","match_hteam":"Mosteck\u00fd fotbalov\u00fd klub o.p.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Mosteck\u00fd FK, o.p.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (29.3.2020 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Velebudice- UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Velebudice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":13.62021,"match_lat":50.48433,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A2001","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : FC MAS T\u00e1borsko a.s. (5.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.46849,"match_lat":48.96709,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A2101","match_hteam":"SK Kladno mladez","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Kladno, z. s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B (11.4.2020 15:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion Fr.Kloze","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.09169,"match_lat":50.137930000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2A2201","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. B : Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. (19.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 A","match_lng":14.468639999999999,"match_lat":48.96712,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1406","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46879,"match_lat":48.96715,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1502","match_hteam":"Sdru\u017een\u00ed Fotbalov\u00e9ho klubu AC SPARTA PRAHA","match_detail":"Z\u00e1pas: SFK AC SPARTA PRAHA, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (14.3.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.41589,"match_lat":50.09984,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1607","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s. (22.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46894,"match_lat":48.96718,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1701","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46909,"match_lat":48.96721,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1807","match_hteam":"FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (4.4.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l H\u00e1je\u010dek \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":15.84534,"match_lat":50.20646,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1902","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46924,"match_lat":48.96724,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A2006","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (18.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bed\u0159ichovsk\u00e1 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.46851,"match_lat":50.10932,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1206","match_hteam":"SK Aritma Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Aritma Praha, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (22.3.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Aritma Praha \/ UMT.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.33949,"match_lat":50.09824,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1302","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK Junior Strakonice z.s. (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.469389999999999,"match_lat":48.96727,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1405","match_hteam":"VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (4.4.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SK Sm\u00edchov Plze\u0148 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":13.38524,"match_lat":49.74998,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1503","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC P\u00edsek fotbal z. s. (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":14.46954,"match_lat":48.9673,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3A1604","match_hteam":"SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (19.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Pet\u0159\u00edn - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 A","match_lng":13.39926,"match_lat":49.73823,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1406","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.46969,"match_lat":48.96733,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1502","match_hteam":"Sdru\u017een\u00ed Fotbalov\u00e9ho klubu AC SPARTA PRAHA","match_detail":"Z\u00e1pas: SFK AC SPARTA PRAHA,z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (14.3.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.416039999999999,"match_lat":50.09987,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1607","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK PARDUBICE, z.s. (22.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.46984,"match_lat":48.96736,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1701","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.46999,"match_lat":48.96739,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1807","match_hteam":"FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (4.4.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l H\u00e1je\u010dek \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":15.84549,"match_lat":50.20649,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1902","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.470139999999999,"match_lat":48.96742,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A2006","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (18.4.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bed\u0159ichovsk\u00e1 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.46866,"match_lat":50.10935,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1206","match_hteam":"SK Aritma Praha, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Aritma Praha, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (22.3.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Aritma Praha \/ UMT.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.33964,"match_lat":50.09827,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1302","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FK Junior Strakonice z.s. (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.47029,"match_lat":48.96745,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1405","match_hteam":"VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (4.4.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SK Sm\u00edchov Plze\u0148 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":13.38539,"match_lat":49.75001,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1503","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC P\u00edsek fotbal z. s. (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":14.47044,"match_lat":48.96748,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3A1604","match_hteam":"SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK PET\u0158\u00cdN PLZE\u0147 z.s. : SK Dynamo \u010c. Bud\u011bjovice akademie, z.s. (19.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Pet\u0159\u00edn - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 A","match_lng":13.39941,"match_lat":49.738260000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1201","match_hteam":"MFK Trutnov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: MFK Trutnov : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (15.3.2020 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Horn\u00ed Star\u00e9 M\u011bsto - tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Trutnov","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":15.9265,"match_lat":50.56382,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1306","match_hteam":"FC SLOVAN LIBEREC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Slovan Liberec : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (22.3.2020 00:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Mn\u00ed\u0161ek u Liberce - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":15.05022,"match_lat":50.77613,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1402","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice : FK \u00dast\u00ed nad Labem (29.3.2020 00:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010c.Bud\u011bjovice, SCM-Slo\u017ei\u0161t\u011b, tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.47059,"match_lat":48.96751,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1505","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol T\u0159ebe\u0161, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol T\u0159ebe\u0161 : SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice (5.4.2020 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: T\u0159ebe\u0161 - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":15.83748,"match_lat":50.18942,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005L2A1603","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010c.Bud\u011bjovice : SK Votice (19.4.2020 00:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010c.Bud\u011bjovice, SCM-Slo\u017ei\u0161t\u011b, tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga dorostenky \u010cechy","match_lng":14.47074,"match_lat":48.96754,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1608","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Karvin\u00e1, z.s. (23.2.2020 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.470889999999999,"match_lat":48.96757,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1701","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : AC Sparta Praha fotbal, a.s. (1.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47104,"match_lat":48.9676,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1808","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK OLOMOUC SIGMA M\u017d, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: FK Nov\u00e9 Sady \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":17.24825,"match_lat":49.60008,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1902","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC Slov\u00e1cko z.s. (15.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47119,"match_lat":48.96763,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2007","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (21.3.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadion","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.9148,"match_lat":50.42702,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2103","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47134,"match_lat":48.967659999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2206","match_hteam":"FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (5.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bFS Srbsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":16.58651,"match_lat":49.22727,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2304","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.47149,"match_lat":48.96769,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2405","match_hteam":"FK PARDUBICE, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK PARDUBICE, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (18.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ohrazenice \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":15.75668,"match_lat":50.06018,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1608","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Karvin\u00e1, z.s. (23.2.2020 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.471639999999999,"match_lat":48.96772,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1701","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : AC Sparta Praha fotbal, a.s. (1.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47179,"match_lat":48.967749999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1808","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK OLOMOUC SIGMA M\u017d, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (8.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: FK Nov\u00e9 Sady \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":17.2484,"match_lat":49.60011,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1902","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : FC Slov\u00e1cko z.s. (15.3.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47194,"match_lat":48.96778,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2007","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (21.3.2020 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadion","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.91495,"match_lat":50.42705,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2103","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47209,"match_lat":48.96781,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2206","match_hteam":"FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (5.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bFS Srbsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":16.586660000000002,"match_lat":49.2273,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2304","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e (12.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.47224,"match_lat":48.967839999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2405","match_hteam":"FK PARDUBICE, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK PARDUBICE, z.s. : SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. (18.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ohrazenice \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":15.756829999999999,"match_lat":50.060210000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A2204","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Kamenn\u00fd \u00dajezd, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: K.\u00dajezd : Dynamo B (26.3.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: K.\u00dajezd","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.44046,"match_lat":48.89626,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A1204","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: Dynamo B : Jankov (2.4.2020 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slo\u017ei\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.472389999999999,"match_lat":48.96787,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A1303","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub policie \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SKP C : Dynamo B (6.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SKP \u010cB","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.46387,"match_lat":48.98379,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A1405","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: Dynamo B : V\u010deln\u00e1 (16.4.2020 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slo\u017ei\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.472539999999999,"match_lat":48.9679,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019311F2A1502","match_hteam":"T\u011aLOV\u00ddCHOVN\u00c1 JEDNOTA LOKOMOTIVA z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Loko B : Dynamo B (21.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Loko","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OS ml.\u017e\u00e1ci B sk.A","match_lng":14.50245,"match_lat":48.97318,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.96695,"center_lng":14.46761}]

SK Dynamo Č. Budějovice, a.s.

Střelecký ostrov 3, České Budějovice

SK Dynamo České Budějovice je největší jihočeský klub hrající nejvyšší nebo druhou nejvyšší českou fotbalovou soutěž FAČR.

Ve své více než stoleté historii se klub zaměřuje především na výchovu mladých talentovaných fotbalistů. Mezi nejznámější odchovance klubu patří fotbalisté Jiří Němec a Karel Poborský, kteří patřili mezi top hráče světového formátu a navíc oba navlékli i kapitánskou pásku českého národního týmu.

Rozpis zápasů SK Dynamo České Budějovice vypíše termíny domácích zápasů, které klub hraje na fotbalovém stadionu Střelecký ostrov v Českých Budějovicích.

@skdynamocb
#SK-Dynamo-Ceske-Budejovice
Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020