Administrace Sportovní akce

SK Zbraslav

Pro SK Zbraslav nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329848-sk-zbraslav","club_name":"SK Zbraslav","club_place":"","club_addr":"Pod Havl\u00ednem 1302, Praha 5 - Zbraslav, 15600","club_lng":14.38273,"club_lat":49.97179,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.97179,"center_lng":14.38273}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Zbraslav

Pod Havlínem 1302, Praha 5 - Zbraslav, 15600
info@skzbraslav.cz
604181906

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Zbraslav hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@skzbraslav.cz

Sport Praha!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Zbraslav. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Zbraslav byl založen v roce 1911 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha 13 - 1. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Fotbalové kluby

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023