Administrace Sportovní akce

FA Praha

Pro FA Praha nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329840-fotbalova-akademie-praha","club_name":"FA Praha","club_place":"","club_addr":"Lovosick\u00e1 559, Praha, 19000","club_lng":14.49795,"club_lat":50.12958,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.12958,"center_lng":14.49795}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalová akademie Praha

Lovosická 559, Praha, 19000
radek.kloucek@volny.cz
724359030

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Fotbalová akademie Praha hraje fotbalové soutěže v kategorii dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

radek.kloucek@volny.cz

Sport Praha!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FA Praha. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalová akademie Praha byl založen v roce 2013 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha - Přebor dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@fotbalovakademiepraha

Fotbalové kluby

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024