Administrace Sportovní akce

Spartak Kbely

Nejbližší domácí zápasy
Spartak Kbely

Omlouváme se, pro "Spartak Kbely" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Spartak Kbely nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329826-tj-spartak-kbely","club_name":"Spartak Kbely","club_place":"","club_addr":"\u017deleznobrodsk\u00e1 961\/4a, 197 00 Praha 9 - Kbely","club_lng":14.54634,"club_lat":50.13212,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.13212,"center_lng":14.54634}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Spartak Kbely

Železnobrodská 961/4a, 197 00 Praha 9 - Kbely
spartak-kbely@seznam.cz
606358433

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Spartak Kbely hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

spartak-kbely@seznam.cz

Sport Praha!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Spartak Kbely. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Spartak Kbely byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha 15 - 1. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Fotbalové kluby

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022