Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Troja

Pro TJ Sokol Troja nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329863-tj-sokol-troja","club_name":"TJ Sokol Troja","club_place":"","club_addr":"Povltavsk\u00e1 ulice, Praha 7 - Troja, 17100","club_lng":14.42325,"club_lat":50.11447,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.11447,"center_lng":14.42325}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Troja

Povltavská ulice, Praha 7 - Troja, 17100
tj.sokol-troja@volny.cz
602150374

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Troja hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tj.sokol-troja@volny.cz

Sport Praha!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Troja. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Troja byl založen v roce 1961 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha 12 - 1. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Fotbalové kluby

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024