Administrace Sportovní akce

TJ Unhošť

Nejbližší domácí zápasy
TJ Unhošť

Omlouváme se, pro "TJ Unhošť" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Unhošť nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330009-tj-unhost","club_name":"TJ Unho\u0161\u0165","club_place":"","club_addr":"Smetanova 154, Unho\u0161t, 27351","club_lng":14.12663,"club_lat":50.08877,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.08877,"center_lng":14.12663}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Unhošť

Smetanova 154, Unhošt, 27351
tjunhost@email.cz
604221985

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Unhošť hraje fotbalové soutěže v kategorii žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjunhost@email.cz

Sport Unhošť!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Unhošť. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Unhošť je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Středočeský kraj - Krajský přebor žáků.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022