Administrace Sportovní akce

FC Koleč

Pro FC Koleč nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332701-fc-kolec","club_name":"FC Kole\u010d","club_place":"","club_addr":"Kole\u010d 188, 27329 Kole\u010d","club_lng":14.22109,"club_lat":50.19918,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.19918,"center_lng":14.22109}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Koleč

Koleč 188, 27329 Koleč
janzatukal@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Koleč hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

janzatukal@seznam.cz

Sport Koleč!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Koleč. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Koleč byl založen v roce 1931 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024