Administrace Sportovní akce

SK Třebichovice

Pro SK Třebichovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329996-sk-trebichovice","club_name":"SK T\u0159ebichovice","club_place":"","club_addr":"T\u0159ebichovice 89, Libu\u0161\u00edn, 27306","club_lng":14.08029,"club_lat":50.18892,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.18892,"center_lng":14.08029}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Třebichovice

Třebichovice 89, Libušín, 27306
sktrebichovice@gmail.com
602228788

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Třebichovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sktrebichovice@gmail.com

Sport Třebichovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Třebichovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Třebichovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 37550 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024