Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Vraný

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Vraný

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Vraný" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sokol Vraný nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330027-tj-sokol-vrany","club_name":"TJ Sokol Vran\u00fd","club_place":"","club_addr":"Vran\u00fd 23, Vran\u00fd, 27373","club_lng":14.02632,"club_lat":50.32752,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.32752,"center_lng":14.02632}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Vraný

Vraný 23, Vraný, 27373
info@sokol-vrany.cz
604212763

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Vraný hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@sokol-vrany.cz

Sport Vraný!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Vraný. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Vraný byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022