Administrace Sportovní akce

SK Braškov

Nejbližší domácí zápasy
SK Braškov

Omlouváme se, pro "SK Braškov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Braškov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330019-sk-braskov","club_name":"SK Bra\u0161kov","club_place":"","club_addr":"Sportovc\u016f, Bra\u0161kov 273 51","club_lng":14.09178,"club_lat":50.10184,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.10184,"center_lng":14.09178}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Braškov, z.s.

Sportovců, Braškov 273 51
sokol.braskov@seznam.cz
602572378

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Braškov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.braskov@seznam.cz

Sport Braškov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Braškov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Braškov byl založen v roce 2003 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Středočeský kraj - I.B třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022