Administrace Sportovní akce

SK Stehelčeves

Pro SK Stehelčeves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329995-sk-stehelceves","club_name":"SK Stehel\u010deves","club_place":"","club_addr":"Hlavn\u00ed 43, Stehel\u010deves, 27342","club_lng":14.1966,"club_lat":50.17058,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.17058,"center_lng":14.1966}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Stehelčeves

Hlavní 43, Stehelčeves, 27342
skstehelceves@seznam.cz
731473263

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Stehelčeves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skstehelceves@seznam.cz

Sport Stehelčeves!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Stehelčeves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Stehelčeves byl založen v roce 1922 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023