Administrace Sportovní akce

Fotbal Zákolany

Rozpis zápasů
Fotbal Zákolany

  • 1 soutěžFotbal Zákolany - UKONČENO
    • 1 zápasTurnaj Ročníku 2016 a mladší
      • 23.10.2022 09:00Začátek sportovní akce
[]
[{"center_lat":50.19844,"center_lng":14.24807}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbal Zákolany z.s.

Zákolany, 27328
gsmzakolany@email.cz
736760666

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Fotbal Zákolany hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

gsmzakolany@email.cz

Sport Zákolany!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Fotbal Zákolany. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbal Zákolany je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024