Administrace Sportovní akce

AFK Svinařov

Nejbližší domácí zápasy
AFK Svinařov

Omlouváme se, pro "AFK Svinařov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro AFK Svinařov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332700-afk-svinarov","club_name":"AFK Svina\u0159ov","club_place":"","club_addr":"Svina\u0159ov, 27305","club_lng":14.04399,"club_lat":50.1758,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.1758,"center_lng":14.04399}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

AFK Svinařov

Svinařov, 27305
afksvi@seznam.cz
606654386

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub AFK Svinařov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

afksvi@seznam.cz

Sport Svinařov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub AFK Svinařov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

AFK Svinařov byl založen v roce 1931 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 31219 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023