Administrace Sportovní akce

SK Zichovec

Nejbližší domácí zápasy
SK Zichovec

Omlouváme se, pro "SK Zichovec" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Zichovec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329999-sk-zichovec","club_name":"SK Zichovec","club_place":"","club_addr":"Zichovec 39, Klobuky v \u010cech\u00e1ch, 27374","club_lng":13.92134,"club_lat":50.2738,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.2738,"center_lng":13.92134}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Zichovec

Zichovec 39, Klobuky v Čechách, 27374
ludek.toms@seznam.cz
733141138

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Zichovec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

ludek.toms@seznam.cz

Sport Zichovec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Zichovec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Zichovec byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kladno III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kladno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022