Administrace Sportovní akce

TJ Vltavan Chvatěruby

Pro TJ Vltavan Chvatěruby nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330166-tj-vltavan-chvateruby","club_name":"TJ Vltavan Chvat\u011bruby","club_place":"","club_addr":"Chvat\u011bruby 168, Kralupy nad Vltavou, 27801","club_lng":14.3373,"club_lat":50.23304,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.23304,"center_lng":14.3373}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Vltavan Chvatěruby

Chvatěruby 168, Kralupy nad Vltavou, 27801
info@vltavan.eu
731135275

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Vltavan Chvatěruby hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@vltavan.eu

Sport Chvatěruby!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Vltavan Chvatěruby. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Vltavan Chvatěruby byl založen v roce 1926 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mělník IV.tř. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mělník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024