Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Nova Ves

Pro TJ Sokol Nova Ves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330157-tj-sokol-nova-ves","club_name":"TJ Sokol Nova Ves","club_place":"","club_addr":"Nov\u00e1 Ves, 27752 M\u011bln\u00edk","club_lng":14.31229,"club_lat":50.31302,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.31302,"center_lng":14.31229}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Nova Ves (Mělník)

Nová Ves, 27752 Mělník
jkrtas@seznam.cz
723706156

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Nova Ves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jkrtas@seznam.cz

Sport Nová Ves!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Nova Ves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Nova Ves (Mělník) byl založen v roce 1940 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mělník IV.tř. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mělník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024