Administrace Sportovní akce

TJ Dynamo Nelahozeves

Pro TJ Dynamo Nelahozeves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330124-tj-dynamo-nelahozeves","club_name":"TJ Dynamo Nelahozeves","club_place":"","club_addr":"Pod Str\u00e1n\u00ed 74, Nelahozeves, 27751","club_lng":14.30348,"club_lat":50.26859,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.26859,"center_lng":14.30348}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Dynamo Nelahozeves

Pod Strání 74, Nelahozeves, 27751
dynamonela@seznam.cz
721823804

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Dynamo Nelahozeves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

dynamonela@seznam.cz

Sport Nelahozeves!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Dynamo Nelahozeves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Dynamo Nelahozeves byl založen v roce 1930 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Středočeský kraj - I.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mělník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024