Administrace Sportovní akce

SK Slavia Velký Borek

Pro SK Slavia Velký Borek nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330139-sk-slavia-velky-borek","club_name":"SK Slavia Velk\u00fd Borek","club_place":"","club_addr":"Sportovn\u00ed, Velk\u00fd Borek, 27731","club_lng":14.5158,"club_lat":50.3424,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.3424,"center_lng":14.5158}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Slavia Velký Borek

Sportovní, Velký Borek, 27731
vavrina.jir@seznam.cz
736119794

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Slavia Velký Borek hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vavrina.jir@seznam.cz

Sport Velký Borek!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Slavia Velký Borek. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Slavia Velký Borek byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mělník okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mělník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023