Administrace Sportovní akce

SK Mšeno

Pro SK Mšeno nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330133-sk-mseno","club_name":"SK M\u0161eno","club_place":"","club_addr":"Boleslavsk\u00e1 398 27735M\u0161eno","club_lng":14.6491,"club_lat":50.4353,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.4353,"center_lng":14.6491}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Mšeno

Boleslavská 398 27735Mšeno
skmseno@seznam.cz
607846752

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Mšeno hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skmseno@seznam.cz

Sport Mšeno!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Mšeno. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Mšeno byl založen v roce 1925 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mělník okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mělník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024