Administrace Sportovní akce

Sokol Tuhaň

Pro Sokol Tuhaň nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330141-sokol-tuhan","club_name":"Sokol Tuha\u0148","club_place":"","club_addr":"Tuha\u0148, Kly, 27741","club_lng":14.5171,"club_lat":50.29268,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.29268,"center_lng":14.5171}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Tuhaň

Tuhaň, Kly, 27741
obec.tuhan@seznam.cz
732553959

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Tuhaň hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

obec.tuhan@seznam.cz

Sport Tuhaň!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Tuhaň. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Tuhaň byl založen v roce 1957 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mělník IV.tř. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mělník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@TJSokolTuhan
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024