Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Opatovice

Pro TJ Sokol Opatovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332966-tj-opatovice","club_name":"TJ Sokol Opatovice","club_place":"","club_addr":"Sportovni 157, 75356 Opatovice","club_lng":17.73896,"club_lat":49.50571,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.50571,"center_lng":17.73896}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Opatovice

Sportovni 157, 75356 Opatovice
jan.bartosik@seznam.cz
774160789

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Opatovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jan.bartosik@seznam.cz

Sport Opatovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Opatovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Opatovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.A.třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024