Administrace Sportovní akce

SK Haňovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Haňovice

Omlouváme se, pro "SK Haňovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Haňovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332251-sk-hanovice","club_name":"SK Ha\u0148ovice","club_place":"","club_addr":"Ha\u0148ovice 30, Ha\u0148ovice, 78321","club_lng":17.03088,"club_lat":49.68076,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.68076,"center_lng":17.03088}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Haňovice

Haňovice 30, Haňovice, 78321
r.sperlich@seznam.cz
604981566

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Haňovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

r.sperlich@seznam.cz

Sport Litovel!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Haňovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Haňovice byl založen v roce 1959 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022