Administrace Sportovní akce

SK Šumvald

Pro SK Šumvald nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332247-sk-sumvald","club_name":"SK \u0160umvald","club_place":"","club_addr":"\u0160umvald 17, 78385","club_lng":17.13739,"club_lat":49.82938,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.82938,"center_lng":17.13739}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Šumvald

Šumvald 17, 78385
LBalcarek@seznam.cz
778956786

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Šumvald hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

LBalcarek@seznam.cz

Sport Šumvald!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Šumvald. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Šumvald byl založen v roce 1992 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - Krajská soutěž dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023