Administrace Sportovní akce

TJ Granitol Moravský Beroun

Pro TJ Granitol Moravský Beroun nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332252-tj-moravsky-beroun","club_name":"TJ Granitol Moravsk\u00fd Beroun","club_place":"","club_addr":"Karla IV. \u010d. 99, Moravsk\u00fd Beroun, 79305","club_lng":17.43657,"club_lat":49.79335,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.79335,"center_lng":17.43657}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Granitol Moravský Beroun

Karla IV. č. 99, Moravský Beroun, 79305
sekretar@v-team.cz
702061652

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Granitol Moravský Beroun hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sekretar@v-team.cz

Sport Moravský Beroun!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Granitol Moravský Beroun. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Granitol Moravský Beroun byl založen v roce 1945 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.B.třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023