Administrace Sportovní akce

FK Luká

Nejbližší domácí zápasy
FK Luká

Omlouváme se, pro "FK Luká" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Luká nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329811-fk-luka","club_name":"FK Luk\u00e1","club_place":"","club_addr":"Luk\u00e1 80, Luk\u00e1 783 24","club_lng":16.9484,"club_lat":49.64616,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.64616,"center_lng":16.9484}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Luká

Luká 80, Luká 783 24
capak.jan@seznam.cz
730156792

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Luká hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

capak.jan@seznam.cz

Sport Luká!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Luká. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Luká byl založen v roce 2019 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Prostějov III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21411 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022