Administrace Sportovní akce

TJ Blatec

Pro TJ Blatec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332256-tj-blatec","club_name":"TJ Blatec","club_place":"","club_addr":"Blatec 175, Blatec, 78375","club_lng":17.24346,"club_lat":49.52536,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.52536,"center_lng":17.24346}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Blatec

Blatec 175, Blatec, 78375
skladal@kolisek.cz
731529547

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Blatec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skladal@kolisek.cz

Sport Blatec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Blatec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Blatec byl založen v roce 1967 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomouc II. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024