Administrace Sportovní akce

SK Lions Majetín

Pro SK Lions Majetín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332279-sk-majetin","club_name":"SK Lions Majet\u00edn","club_place":"","club_addr":"Majet\u00edn 270, Majet\u00edn, 75103","club_lng":17.33641,"club_lat":49.50311,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.50311,"center_lng":17.33641}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Majetín

Majetín 270, Majetín, 75103
info@sklionsmajetin.cz
777336309

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Lions Majetín hraje různé fotbalové soutěže. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@sklionsmajetin.cz

Sport Majetín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Lions Majetín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Majetín byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomouc přípravka.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024