Administrace Sportovní akce

SK Chválkovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Chválkovice

Omlouváme se, pro "SK Chválkovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Chválkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332245-sk-chvalkovice","club_name":"SK Chv\u00e1lkovice","club_place":"","club_addr":"Chv\u00e1lkovice 515, 77900 Olomouc","club_lng":17.29579,"club_lat":49.61483,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.61483,"center_lng":17.29579}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Chválkovice

Chválkovice 515, 77900 Olomouc
sk-chvalkovice@seznam.cz
778412748

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Chválkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk-chvalkovice@seznam.cz

Sport Olomouc!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Chválkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Chválkovice byl založen v roce 1924 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022